Lavello Luxor 1.0s

O dřezu Luxor 1.0sRozměry a hmotnost - Délka: 62 cm - Šířka: 49,6 cm - Vanička: 38,3 cm (délka) x 36,6 cm (šířka) x 18 cm (hloubka). - Hmotnost: 13,5 kg Minimální rozměry...
3 793 Kč

Dvoudřezy

• rychlé dodání, výhodná cena

• Dělá to co má
  • , zakoupeno v Granitové dřezy Lavello

Nepěkně zpracovaný dřez, na fotce vypadá lépe. Zvlášť se musí objednat sifon a armatura...což ze zkušeností s jinými značkami jsem nepředpokládala a musela doobjednat.
    Celkově jsem velmi zklamaná...montujeme Schock, Blanco, Franke - kvalitou naprosto jinde.

Materiál
Dvoudřezy

O dřezu Luxor 1.0sRozměry a hmotnost

• Délka: 62 cm
  • Šířka: 49,6 cm
  • Vanička: 38,3 cm (délka) x 36,6 cm (šířka) x 18 cm (hloubka).
  • Hmotnost: 13,5 kg

Minimální rozměry skříňky pod dřez: 45 cm

Rozměry se mohou lišit o 5 mm. Síla desky, pro dřezy s odkapávačem, by měla být alespoň 30 mm, vzhledem k výztuhám mezi vanou dřezu a odkapávačem

Věděli jste, že...

Lavello granitové dřezy mohou být jednoduše impregnovány jedlým olejem! Při použití této metody bude Váš dřez po mnoho let vypadat jako nový!

V zásilce najdete:

• Lavello granitových dřez ve Vámi vybrané barvě a s požadovaným množstvím otvorů (pro baterii a příslušenství)
  • úchyty pro montáž dřezu pod linku (pouze pro zapuštěné modely)
  • šablonu pro vyříznutí otvoru v desce
  • fakturu

Vysoce doporučujeme nákup sifonu v našem obchodě. Nákup sifonu zajistí kompatibilitu s kulatým přepadovým otvorem na stěně dřezu.

Výběr počtu a umístění vrtaných otvorů

V Lavello vrtáme otvory pro instalaci individuálně pro každou objednávku a bezplatně.

Otvor na přepad vrtáme ve všech dřezech, i když není na fotografii.

Standardně vrtáme jeden otvor pro baterii a dodatečné otvory pro zakoupené příslušenství, jako je knoflík ovládání excentrického sifonu a dávkovač saponátu.

Je možné objednat si dřez bez otvorů nebo s individuálním umístěním a počtem otvorů. Zjistěte více

Atesty a certifikáty

Naše dřezy prošly rozsáhlým testováním. Vyhovují Evropskému CE standardu, což znamená, že splnily Evropské normy týkající se bezpečnosti užívání, ochrany zdraví a životního prostředí.

Naše dřezy jsou odolné proti vysoké teploté tepelnému soku poškrábání povrchu úderu a poškození značištění a zabarvení

• rychlé dodání, výhodná cena

• Dělá to co má

Rychle dodání

• , zakoupeno v Granitové dřezy Lavello

Jsem nadšená. Kvalitní provedení, moc hezký tvar, vypadá skvěle - co víc si přát.

S firmou Lavello jsem udělala velmi dobrou zkušenost. Předvrtání otvorů proběhlo dle mých instrukcí. Komunikace na jedničku.

Zakoupila jsem i dávkovač saponátu a sifon. Vše dobře pasuje a sedí. Jen sifon musel manžel dotěsnit silikonovou páskou.

Dřez je prostě krásný! Těším se, že mi bude dlouho sloužit.

• , zakoupeno v Granitové dřezy Lavello

Čeká zabalen na instalaci... Nemohu ještě hodnotit. Na pohled dobrá kvalita a skvělé provedení.

• , zakoupeno v Granitové dřezy Lavello

Myslela jsem si, že bude tmavší barva, jako na stránkách. Ve skutečnosti je o dost světlejší.

• , zakoupeno v Granitové dřezy Lavello

• Vypadá moc hezky. Bohužel jsme museli koupit jiný.

Na stránkách je uvedeno, dřez do skříňky min. 45 cm, máme 60 cm a dřez se nevešel. Pokud máte vedle dřezové skříňky lednici a z druhé strany myčku, dřez se tam nevejde. Nevšiml si toho ani prodejce kuchyně. Chybí šablona na vyřezání otvoru, háčky na uchycení. Broušení z druhé strany je takové, jak se jim to povedlo. Ale to nakonec není vidět. Napíšu to jako stížnost, ale jako upozornění. Byla to naše chyba.

• , zakoupeno v Granitové dřezy Lavello

Skvělý produkt a výborná spolupráce. Je to kvalitní drez a vypadá nádherně. Jsem naprosto spokojen a díky vám je moje kuchyň krásnější.

• , zakoupeno v Granitové dřezy Lavello

Objednal jsem si dřez, výpadá moc hezky,ale je bohužel úplně jiný než jsem si objednal. Takže zděšení a reklamace a čekání zase 10 dní na ten správný.