ALVEUS BASIC 170 FI90 NAT 0 recenzí
Stylový nerezový drez, který se stane srdcem vaší kuchyně. Vyrobený z kvalitní nerezové oceli, odolává korozi a každodennímu opotřebení. Praktický design s hladkým povrchem... Celý popis
1 035 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka Dolcasa Do obchodu
ALVEUS BASIC 170 FI90 NAT
Nejlevnější nabídky (1) ALVEUS BASIC 170 FI90 NAT 12 recenzí Skladem
ALVEUS BASIC 170 FI90 NAT + sifon
ALVEUS BASIC 170 FI90 NAT + sifon
Recenze (0) ALVEUS BASIC 170 FI90 NAT Hodnocení produktu ALVEUS BASIC 170 FI90 NAT
Zatím žádné recenze Nikdo zatím k tomuto produktu recenzi nepřidal. Buďte první a pomozte ostatním s výběrem.
Popis produktu Stylový nerezový drez, který se stane srdcem vaší kuchyně. Vyrobený z kvalitní nerezové oceli, odolává korozi a každodennímu opotřebení. Praktický design s hladkým povrchem zajišťuje snadné čištění a dlouhodobou používání.
Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jejich 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.
Poradna ALVEUS BASIC 170 FI90 NAT
{"Oblíbené kategorie":[["Aku vrtačky a šroubováky","https://akusroubovaky.heureka.cz/"],["Dětské šampony","https://detske-sampony.heureka.cz/"],["Středové redukce pro gramofony","https://stredove-redukce-pro-gramofony.heureka.cz/"],["Vůně do vysavačů","https://vune-vysavac.heureka.cz/"],["Nakládané sýry","https://nakladane-syry.heureka.cz/"],["Dětské hokejové dresy","https://hokejove-dresy.heureka.cz/f:24303:40320235/"],["Kleště odizolovací","https://kleste.heureka.cz/f:48941:109940021/"],["Digestoře Electrolux","https://digestore.heureka.cz/f:3485:22650/"],["Televize s DVB-T2","https://televize.heureka.cz/f:16935:1/"],["Chemie pro vířivky","https://bazenova-chemie.heureka.cz/f:31646:42771868/"]],"Vybrané značky":[["Kuchyňské dřezy Teka","https://drezy.heureka.cz/f:3618:22806/"],["Kuchyňské dřezy Elleci","https://drezy.heureka.cz/f:3618:109910/"],["Kuchyňské dřezy Lavello","https://drezy.heureka.cz/f:3618:10458894/"],["Kuchyňské dřezy Granitan","https://drezy.heureka.cz/f:3618:51470272/"],["Kuchyňské dřezy Metalac","https://drezy.heureka.cz/f:3618:5348819/"]],"Jak vybrat nejlépe":[["Jak vybrat digitální fotoaparát?","https://www.heureka.cz/a/jak-vybrat-digitalni-fotoaparat-c665-21323/"],["Jak vybrat potravinářskou fólii?","https://www.heureka.cz/a/jak-vybrat-potravinarskou-folii-c4368-20791/"],["Jak vybrat rychlovarnou konvici?","https://www.heureka.cz/a/jak-vybrat-rychlovarnou-konvici-c947-20609/"]],"Vybrané produkty":[["DMA Praha 100CT11 vyměkčený návlek na rukojeť Šedá","https://prislusenstvi-k-berlim-a-holim.heureka.cz/dma-praha-100ct11-vymekceny-navlek-na-rukojet-seda/"],["KIK KX5543 pistole na vystřelování letadel 2 v 1","https://zbrane.heureka.cz/kik-kx5543-pistole-na-vystrelovani-letadel-2-v-1/"],["M.A.T. Group plachta krycí na gril CLASSIC XL 165x63x90cm, PE 90g/m2","https://zahradni-slunecniky.heureka.cz/m-a-t-group-plachta-kryci-na-gril-classic-xl-165x63x90cm-pe-90g-m2/"],["Flamingo Obojek pro psy nylon SADIE 30 - 45 x 15 mm","https://obojky-a-postroje-pro-kocky.heureka.cz/flamingo-obojek-pro-psy-nylon-sadie-30-45-x-15-mm/"],["Bauer Supreme M4 Youth","https://brusle.heureka.cz/bauer-supreme-m4-youth/"],["Philco Hluboký plech POB a POP 46,5 x 38 x 4 cm","https://pekace-zapekaci-misy.heureka.cz/philco-hluboky-plech-pob-a-pop-46_5-x-38-x-4-cm/"],["Amix Isolyn Recovery drink 1600 g","https://iontove-napoje.heureka.cz/amix-isolyn-recovery-drink-1600-g/"]],"Doporučujeme":[["Apple iPhone 15","https://mobilni-telefony.heureka.cz/f:26540:51662741/"],["Parfémy","https://parfemy.heureka.cz/"],["Bazény","https://bazeny.heureka.cz/"],["PlayStation 5","https://herni-konzole.heureka.cz/playstation-5/"],["Lego","https://lego.heureka.cz/"],["Zahrada","https://zahrada.heureka.cz/"],["Nábytek","https://nabytek.heureka.cz/"],["Oblečení a móda","https://moda.heureka.cz/"]]}